Kingdo professonal roku darbs B20 spēkā zvārgulis KEC sērija 16" efekts zvārgulis par bungu komplektu

Kingdo professonal roku darbs B20 spēkā zvārgulis KEC sērija 16" efekts zvārgulis par bungu komplektu

p911

Jauns

Pieejams

€41.89
Daudz.

Tagi: arborea zvārgulis, arborea pūķis, b20 zvārgulis, komplekts šķīvji, B20, dra, kingdo, tama bungu komplektu, bungas, zvārgulis.

Ar zvārgulis attēlā ir KINGDO B20 bronzas efektu zvārgulis 16" ar caurumiem .Materiāls ir B20,tas ir izgatavots no 80% vara un 20% alvas .Efekts ir usded profesionālās bundziniekiem.Skaņa ir ļoti laba, un ir top klases kvalitātes.Efekts zvārgulis ir 100% roku darbs.Kvalitāte ir ļoti laba.Un tas ir derīgs daudzi mūzikas stili .

izmērs

16" efekts zvārgulis

Veids

spēkā zvārgulis

pakalpojums

OEM

Materiāls

B20

Ražotājs

Skaņa

augsta pakāpe

pieteikums

profesionālās darbības

Produkta displejs

Uzņēmuma Informācija

Kingdo Šķīvji ir vairāki mūzikas instrumenti, kas ražoti ar Jusheng Instrumenti, Co.Ltd, laika cienījams zīmols.Dibināta 1994. gadā, pēc tam mūzikas instrumentu augu izmanto, lai būt paredzēti, lai padarītu vara sitamie instrumenti.Priekšsēdētāja kungs.Ventilators Guangjie.Jusheng Instrumenti ir veicis izcilu ieguldījumu attīstībā Ķīnas sitamie instrumenti, jo īpaši šķīvji.Ne tikai tas uzņēmums ir produktu klāsts no viena specifikācijas vairākas sērijas, tā arī atbilst vajadzībām, dažādu stilu un veiktspēju.Tagad šie produkti ir izstrādāti, izmantojot vienotā specifikāciju vairākas nopietnas, sapulču atšķirīgās vajadzības dažādu stilu un veiktspēju.

Ražošanas informācijas

Serivice

Mūsu pakalpojumu princips ir FESA standarts: Smalka mehāniskā apstrāde,dabīgā līnijas; Pat roku kalšanai,ekstrēmas skaņas; Stingras kvalitātes kontroles,kvalitātes nodrošināšanas; Visu dienu tiešsaistes pakalpojumu,savlaicīgi sazināties.Mēs esam Kindo,kvalitātes produkti,fullservice.

OEM

Jusheng mūzikas instruments ir profesionāls vara sitamā instrumenta ražotājs.Mums ir visvairāk augstas kvalitātes izejvielu piegādātājiem un kvalificēti amatnieki, lai nodrošinātu mūs ar lielisku pakalpojumu.Mēs varam pieņemt, klientu personalizētu pielāgojumu šķīvji.Mēs varam nodrošināt jūs ar pielāgotu izskatu šķīvji un logo atbilstoši klienta vajadzībām.Mēs izmantosim profesionālu ražošanas tehnoloģijas, lai sniegtu jums profesionālās OEM pakalpojumu.

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti