Bezvadu Austiņu V8 TWS Bluetooth 5.0 Austiņas sporta Earbuds austiņas Ar Mic visiem smart Tālrunis Xiaomi Samsung, Huawei LG

Bezvadu Austiņu V8 TWS Bluetooth 5.0 Austiņas sporta Earbuds austiņas Ar Mic visiem smart Tālrunis Xiaomi Samsung, Huawei LG

p441

Jauns

Pieejams

€6.36 €3.81
Daudz.

Tagi: veikals bezvadu austiņas, lg austiņas, oficiālais xiaomi, austiņas v8, m8 bluetooth austiņas, bluetooth austiņas, mikrofons-mikro, gēla lg g flex, bluetooth headphon, 32lj500v valde, ios earbuds.

funkcijas:

Aprīkots ar Bluetooth mikroshēma, lai nodrošinātu skaņas kvalitāti un augstāko precizitāti austiņas.

2. Pārnēsājamo uzglabāšanas kaste, viegli pārvadāt un laba aizsardzība.Lūdzu, ņemiet vērā: šī aile nav spēka agregātu funkciju.

3. Ultra viegls un ērts dizains, ergonomiskas austiņas un auskari, pat tad, ja nēsā ilgi, nedos smaga sajūta.180 grādu pagrieziena kronšteinu var pielāgot leņķi un instalēt austiņas uz labās vai kreisās auss.

4. Saderīgs ar galveno smart phones, piemēram, iPhone, Samsung, Huawei, LG, HTC, Android utt., darba laiks līdz 8 stundām, gaidīšanas laiks līdz 240 stundām, 1,5 stundas ātrās uzlādes, 10 metri / 30 pēdas diapazonā.

Kā, lai izveidotu savienojumu ar tālruni

1. Kad Bluetooth austiņa ir izslēgta, nospiediet un turiet MFB aptuveni 3 sekundes, līdz austiņa indikators mirgo gaismas, sarkano un zilo, un pēc tam nospiediet taustiņu TL enter, lai ierakstītu meklēšanas statusu.

2. Ieslēdziet Bluetooth funkciju, mobilo tālruni, noklikšķiniet uz "meklēt Bluetooth ierīces", lai meklētu austiņas, un noklikšķiniet uz "TL savienojums".

Iepakojuma saturs:

1 * Bluetooth austiņas

1 * USB uzlāde

1 * lietotāja rokasgrāmata

Var būt pārī ar mazo austiņu, vienas austiņas uz pāris austiņas

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti