ZTTO MTB Gultnis Alumīnija Sakausējuma Līdzenu Pedāļu Velosipēdu Labu Saķeri Viegla 9/16 Pedāļi, liels Grants velosipēdu Enduro Lejup JT01

ZTTO MTB Gultnis Alumīnija Sakausējuma Līdzenu Pedāļu Velosipēdu Labu Saķeri Viegla 9/16 Pedāļi, liels Grants velosipēdu Enduro Lejup JT01

p420

Jauns

Pieejams

€23.69 €16.59
Daudz.

Tagi: mtb pedāļi purple kalnu velosipēds, starplikas, caurules, mtb pedāļiem, anti grants, enduro motorcycl, plašs dzīvoklis pedāļi, bikein mtb dzīvoklis pedāļi, mtb rokturi orabge, mtb velosipēds, velosipēda pedāli.

ZTTO JT01 MTB Pedāļiem - Laba Saķere Un Ultralight Dzīvoklis Pedāli

Izturīgs, Anti-slīdēšanas, Ultralight, Kalnu dizains

Izmērs:106*100mm

Svars:aptuveni 339g/pārī

Uleb dzīvoklis pedāli?

Kas ir būtiski labas saķeres dzīvoklis pedāļi?Adatas protams.Tomēr, tas ir kopīgs nepareizs, ka kājiņu skaits ir vienīgais izšķirošais faktors, lai noteiktu, rokturis plakanā pedāli.Patiesībā, vienošanās, izmēra un virsmas pins ir vēl lielāka nozīme.

JT01 paredz, liela, plakana platforma

Platformas izmēri, mm (L x W x H): 106x100x15 Adatas katrā pusē: 9 Svars: 339g

Mikro-padziļinājumi paredzēti

Ar JT01 piedāvā labāko kompromisu starp maksimāla saķere un pielāgošanās brīvība un konisku adatas, kas ļauj jums, lai pārvietotu savu kāju, nezaudējot saķeri.

JT01 paļauties uz kombināciju bukses un lodīšu gultņiem, lai sasniegtu optimālu kompromisu starp triecienizturība, platforma likvidēšana, pedālis svaru un cenu.

Stiprināt ass

Pateicoties DU sistēmu.Asi palielinājies līdz 12mm, kas padara pedāli ievērojami palielināt pieļaujamo slodzi.ass apvieno vienas bukses ar vienu aizzīmogotā kasetne gultņiem, lai nodrošinātu ilgāku kalpošanas laiku un nepārspējamu veiktspēju.

Augstas Kvalitātes Smērviela

Pirmkārt, ļaujiet man izteikties skaidri.Tas nav laba ideja, ka pedāli var pagriezt daudz un tā neapstājas.Kā mēs visi zinām, ka viskoza smērviela izveido mazu pretestību.Kad jūs atrast, ka jūsu kājas griežas un ātri, tas nozīmē, ka tā ir nepieciešama apkope.tauki dod pedāli ilgāku dzīvi.Vēl svarīgāk ir tas, kad jūs lidot pāri šķēršļiem, savlaicīgu apstāšanos pedāli, palīdzēs jūsu pēdu uz tā uzkāpt vēlreiz.

Lieldienu Olas: Mēs apsver, vai iesniegt titāna sakausējuma vārpstas versija.Ja jums ir interese par šo, lūdzu, dariet mums zināt.

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti