Spēcīga Iesūkšanas Mini Auto Virsbūves Bedri Noņemšanas Rīki airētājs pats par sevi Remonts Salabot Ding Noņemšanas Remonts airētājs pats par sevi Sūcējs Panelis piesūcekni Rīku komplekts

Spēcīga Iesūkšanas Mini Auto Virsbūves Bedri Noņemšanas Rīki airētājs pats par sevi Remonts Salabot Ding Noņemšanas Remonts airētājs pats par sevi Sūcējs Panelis piesūcekni Rīku komplekts

p235

Jauns

Pieejams

€4.18 €3.55
Daudz.

Tagi: svb, pdr tools noņemšanai iespiedumi paintless dent, paintless dent remonts, sasmalcina, bedri airētājs pats par sevi metinātājs, auto bedri airētājs pats par sevi, iestatiet tālruni, remonts, instrumenti, , mamilos piesūcekni, dent remonts iesūkšanas, instrumenti instrumentu komplekti.

Apraksts:

Jā, jūs varat remonts bedri sevi!Auto Bedri airētājs pats par sevi piesūcekni Noņemšanas ir izgatavotas no augstas kvalitātes plastmasas, kam ir ilgs kalpošanas laiks.Šis jaudīgais labošanas rīks ar spēcīgu piesūcekni var izmantot uz jebkuras gludas materiāla loksnes.Viegli noņemt iespiedumi uz auto virsbūves un tā tālāk.Izskatās, remonts pabeigts, ir diezgan laba.

Funkcijas:

Auto Bedri airētājs pats par sevi piesūcekni Noņemšanas: konstruēts, lai vilktu iespiedumi no gandrīz jebkura transportlīdzekļa virsmām, ieskaitot metālu un plastmasas. Maigu Un Skrāpējumiem, bez maksas Izmantot: paaugstinātas izturības gumijas piesūceknis ir super izturīgs, un kas nebojā virsmas. Quick Release Rokturis: alumīnija sakausējuma rokturis ir ērts rokturis un stabili turēt vienā rokā. Viegli Lietot: Pievienot piesūcekni uz bedri un tad var sākt remontu ērti. Darbības joma Pieteikums: Var izmantot uz stikla, spoguļa vai jebkurā gluda lokšņu materiāla, kuru virsma ir līdzena un ir bez caurumiem.

Specifikācija:

Produkta Nosaukums: Auto Bedri Airētājs Pats Par Sevi Piesūcekni Noņemšanas Krāsa: Melna Materiāls: Gumijas+ABS Horizontālā Sūkšanas: 80kg Vertikālā Sūkšanas: 60kg Izmērs: Aptuveni 5.8*5*6cm/ 2.3*2*2.4 collu (L*W*H)

Pakete Ietver:

1 x Auto Bedri airētājs pats par sevi piesūcekni Noņemšanas

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti