RY-RELAA sieviešu kurpes Īstas Ādas off white kurpes 2020. gadam luksusa kurpes sieviešu dizaineri ins skriešanas apavus, jūra platforma čības

RY-RELAA sieviešu kurpes Īstas Ādas off white kurpes 2020. gadam luksusa kurpes sieviešu dizaineri ins skriešanas apavus, jūra platforma čības

p19

Jauns

Pieejams

€120.44 €60.22
Daudz.

Tagi: sievietes luksusa dizaineri čības, 2020 kurpes sievietēm, luksusa kurpes sieviešu dizaineri tapas, vīrieši off white, minusike čības luksusa zīmolu, vīriešu offwhite, luksusa dāmas dizainera kurpes platformas, zomāns luksusa čības, jordānija 1 mežģīnes, nost kurpes, balts.

RY-RELAA : Kāpēc izvēlēties īstas ādas kurpes:

1) Īstas ādas kurpes elpojošs, tas ir noderīgi, lai kājas; kājas nav sviedri, nav smaržas; poliuretāna kurpes, ne elpot, attiecīgi, kājas tādas kurpes sviedri, kas ir kaitīgas veselībai.

2) Kurpes no īstas ādas augstākās kvalitātes, vairāk nodilumizturīga, attiecīgi, šādas kurpes var valkāt vairāk kā 3 gadus.Tas palīdz ietaupīt jūsu naudu.Apavi, kas izgatavoti no poliuretāna ātri nāk nolaists, jānomaina pēc 1 vai 1,5 gadus.Tādējādi jūs tērēt vairāk naudas.

3) Apavi, kas izgatavoti no dabiskās ādas, augstas kvalitātes - ļauj jums justies droši, nav jābūt kautrīgam par jūsu kurpes.

4) Iegādāties apavus, kas izgatavoti no īstas ādas, jums ir aizsargāt vidi, paust savu sociālo stāvokli; poliuretāna, gluži pretēji, ir sintētisks materiāls, kas nav sadalās dabā, kas ir ļoti kaitīgas videi.

Kāpēc izvēlēties mūsu veikalā:

viena).Labas kvalitātes kurpes, laba meistarība, visas vīles ir plakana, kurpes tiek arī šūtas, mēs izmantojam kvalitātes materiāliem (augstas kvalitātes īstas ādas);

2).Labs stils un ergonomiskā forma kurpes;

3).Mums ir laba reputācija, mēs esam atbildīga pieeja apavu izgatavošana un apkope, mums nav krāpšanos klientiem.

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti