Urallife Mini ABS Materiāla, Vakuuma Sarkanā Vīna Pudeles Aizbāznis Noslēgtā Uzglabāšana Vakuuma sarkanvīna Klp Sealer Ar Datumu, Marķieri, Vīna Korķi

Urallife Mini ABS Materiāla, Vakuuma Sarkanā Vīna Pudeles Aizbāznis Noslēgtā Uzglabāšana Vakuuma sarkanvīna Klp Sealer Ar Datumu, Marķieri, Vīna Korķi

p161

Jauns

Pieejams

€3.93 €3.14
Daudz.

Tagi: kameras vakuuma sealer, jaunums vīna piederumi, korķis vīna, bag sealer, hool, supor vakuuma pudele, pudeles vāciņu vīna, vīna plaukts, alus darītava, korķa starplika.

Urallife Mini ABS Materiāla, Vakuuma Sarkanā Vīna Pudeles Aizbāznis Noslēgtā Uzglabāšana Vakuuma sarkanvīna Klp Sealer Ar Datumu, Marķieri, Vīna Korķi

Apraksts: Materiāls: ABS Krāsa: Melna Izmērs: 47*72mm Iezīme: - Efektīva Saglabāšana : vakuuma līmenis ir vienmēr uztur augstu 0.038 Mpa, un ilgtermiņa saglabāšanā ir svaigs.Pēc 7 dienām, sarkans vīns ir jāatver un garša ir tik laba kā oriģināls. - Gluds Formas Dizains : Unikāls apļveida dizaina noņem tradicionālajā vīna aizbāzni sūkņa galvas, kas ir ievērojami samazināta izmēra, viegls un viegli vietā. - Dienas Mēroga & Smart Atmiņas Integrācija : humanizēts inovācijas izmanto datums mēroga atgādinājuma funkciju, un jums tikai nepieciešams, lai uzmanīgi vērpjot, vīna aizbāzni, lai izvēlētos atbilstošu glabāšanu, kā plānots. - Novieto Horizontāli Un Vertikāli : pilnveidoti iekšējās struktūras modernizācija, pēc lietošanas, kopā ar vīna pudele var ne tikai būt izvietoti vertikāli, bet arī horizontāli novieto, ietaupot vietu glabāšanai Pakete Ietver: 1 x Vīna Aizbāzni

Melns ABS Vīna Pudeles Aizbāznis

Vakuuma efektīvu saglabāšanu,sarkanā vīna aromāts, svaigs kā kādreiz

Koriģējot ar iekšējo struktūru plug, vakuuma pakāpe ir vienmēr uztur augstu 0.038 Mpa, un ilgtermiņa svaiguma saglabāšanu.

Saglabājot vīna svaigi

Vakuuma vīna aizbāzni, kas var saglabāt svaigu vīnu!Tikai nedaudz nospiediet to pāris reizes, un uzreiz zīmogs to un nostipriniet to svaigu.Veikt laiks, lai baudīt sarkanvīnu, ērti un ilgi.

Datums skalas, uzglabāšanas un atmiņas integrācija

Personalizēta un inovatīvu izmantošanu datums skalas atgādinājuma funkciju, vienkārši nepieciešams, lai vērpjot vīna aizbāzni nedaudz, jūs varat izvēlēties atbilstošos glabāšanas termiņš.

Izvēlēts augstas kvalitātes materiāliem, skaists un izturīgs

Vīna aizbāzni, kas ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas atbilst kvalitātes valsts standarti, un nav viegli nerūsē.

Izvēlēts pārtikas kvalitātes silikona, drošā un higiēniskā

Vīna aizbāzni pudeles ir atlasītas no pārtikas kvalitātes silikona, kas ir drošs materiāls, un garantē drošības aizsargs.

Datums skalas, top sūkņa galvu var pagriezt.

Forma ir neliela, skaista un praktiska.Pārtikas kvalitātes silikona, aizzīmogotā un drošs.

Izmantošana

1. SOLIS: Ievietojiet aizbāzni verticallyinto vīna pudele(Šo sealer der lielākā daļa vīnu pudeles).2. SOLIS: Nospiediet aizbāzni leju vairākas reizes izsūknēt gaisu no pudeles, kamēr augšējā daļa aizbāzni augšējā daļā aizbāznis 3. SOLIS: Kad jums ir nepieciešams, lai dzert atkal, izvelciet aizbāzni pa kreisi un pa labi, lai dzirdētu skaņu plūsmas un pēc tam atveriet to.

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti