Mūzikas daļas remonts Metāla Orķestra Instrumentu Reparing Daļa Taures Vārsts Virzuļa Kātu,

Mūzikas daļas remonts Metāla Orķestra Instrumentu Reparing Daļa Taures Vārsts Virzuļa Kātu,

p1105

Jauns

Pieejams

€6.70
Daudz.

Tagi: kaste mūzikas koka, plastmasas taures virzuļi, xiro daļas, remonts trompete, saites mūzikas instrumenti, taures remonta komplekts, pneimatiskā tvaika vārsts, dingling vīrietis, virzuļa trompete, daļas trompete.

Lielākā daļa mūzikas instrumentu cienītāji, klavieres veikali un ārvalstu tirdzniecības komersantiem:

Visiem ir labi!Zvaigzne strūklas Ann instrumentu veikalā kopš decembra 31, 2006 oficiāli izveidota uzņēmējdarbības, šobrīd, dzelme draugs vienu dienu instrumentu ražošana co., LTD., meihua instrumentu piederumi, instrumentu piederumi, dzelme draugs dienu instrumenti, uzņēmumiem un kyocera PiFaZhan, dzelme draugs ir arī atļauts vairākas filiāles, mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības biznesa modeli, dubultā mūzikas instrumentu nozares bauda labu reputāciju.

Noliktavā oficiāli tika izveidots 2008. gadā, ar lietderīgo platību aptuveni 350 kvadrātmetru.Galvenie darbības: dažādi vara caurulēm, koka pīpes un to daļas, mūzikas instrumentu palīgmateriāli, utt.2017. gadā, mēs jums palielināt r&d un to ražošana mūzikas instrumentu apkopes instrumentus.Piegādātāja mūzikas instrumentu cienītāji, skolotāji, specializētie mūzikas instrumentu veikali, pārrobežu e-komercija, studijas, utt., var arī veikt ikdienas uzturēšanas un remonta augstas, vidējas un zemas kvalitātes Mūzikas Instrumentiem, un sola, ka visi no tiem būs tieši remontējis rūpnīcas (ne personas

Nav komentāru brīdi.

<